Domů > Prodej zboží > Prodej domácích potřeb Betterware - NOVINKA - DOPORUČUJEME

Prodej domácích potřeb Betterware - NOVINKA - DOPORUČUJEME

10.05.2014 21:58
Betterware působí v ČR nově, což znamená, že prodej jejich produktů je velkou příležitostí výdělku, neboť poradců je v ČR zatím relativně málo. Jedná se o anglickou firmu, která v současné době působí prakticky po celém světě. Zboží firmy prodáváta ne zákldě tištěného či online katalogu a můžete se rovněž registrovat pouze za účelem nákupu se sleou. Vaše provize z prodejů, popř. sleva z Vašeho nákupu činí 23 %.
Za registraci platíte 65 Kč, nicméně platíte je až spolu s první objednávkou, je tedy možné se registrovat, vyzkoušet, zda o zboží bude zájem a až při objednávce zaplatit poplatek.
Prodej funguje tak, že by zboží objednáte od Betterware, následně je Vám doručeno a Vy ho dodáte svým zákazníkům, od kterých za něj při této příležitosti vyberete peníze, z nichž část zaplatíte za zboží a zbytek je Vaším výdělkem,
Betterware nabízí zejména zajímavé, moderní a levné produkty do kuchyně a do domácnosti, lze zde však zakoupit například i čistící prostředky, kávu, menší nábytek, dekorace apod. Zboží je opravdu hezké a kvalitní.
Katalog produktů si můžete prohlédnout zde.

Pokud máte zájem stát se prodejcem nebo registrovaným zákazníkem(s nárokem na slevu 23 %) Betterware, zašlete prosím na e-mailovou adresu workfromhome0@centrum.cz následující údaje:

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:

Do 3 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat.

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu